wedding-1

Весілля стали однією з вагомих складових серед святкових заходів, що традиційно проводяться у ресторані «Маестро». Ще б пак, адже зручна простора зала вміщує близько 100-110 гостей. До послуг замовників урочистості – танц-пол з неоновою підсвіткою, необхідна апаратура для відтворення музичного супроводу, при потребі – послуги музикантів та ді-джея, а також – можливість розміщення фуршетної зони на другому або першому поверхах. При бажанні відсвяткувати невеличке весілля на 10-40 персон «Маестро» також зуміє відтворити омріяний Вами затишок та обстановку з максимально комфортними для Вас умовами.

Велика відкрита тераса з виглядом на єдиний у Львові музичний Фонтан Закоханих створять неповторну атмосферу свята та піднесеного романтичного настрою. Фотосесії на Фонтані Закоханих уже стали улюбленою традицією львівських молодят.

Адміністрація «Маестро» радо запропонує Вам можливість індивідуального декорування залів, демократичні ціни на святкове меню, а гнучка система лояльності для клієнтів позбавить Вас від зайвих коливань у виборі місця відпочинку у цей святковий для Вас день.

Попередні замовлення та більш детальна інформація приймаються та надаються відповідно за телефонами, вказаними на сайті, або безпосередньо в ресторані «Маестро» щодня з 10 ранку до пізнього вечора.

З повагою,
адміністрація ресторану «Маестро».

Поділитися