IMG_4370

Весілля стали однією з вагомих складових серед святкових заходів, що традиційно проводяться у ресторані «Маестро». Ще б пак, адже зручна простора зала вміщує близько 100-110 гостей. До послуг замовників урочистості – танц-пол з неоновою підсвіткою, необхідна апаратура для відтворення музичного супроводу, при потребі – послуги музикантів та ді-джея, а також – можливість розміщення фуршетної зони на другому або першому поверхах. При бажанні відсвяткувати невеличке весілля на 10-40 персон «Маестро» також зуміє відтворити омріяний Вами затишок та атмосферу з максимально комфортними для Вас умовами.

До Ваших послуг велика відкрита тераса з виглядом на єдиний у Львові музичний Фонтан Закоханих створять неповторну атмосферу свята та піднесеного романтичного настрою. Можливість розкішної романтичної фотосесії поруч із ним, або ж зручне проведення виїзної церемонії Вашого свята.

Адміністрація «Маестро» радо запропонує Вам можливість індивідуального декорування залів, демократичні ціни на святкове меню, а гнучка система знижок для гостей позбавить Вас від зайвих коливань у виборі місця відпочинку у цей святковий для Вас день.

Попередні замовлення та більш детальна інформація приймаються та надаються відповідно за телефонами, вказаними на сайті, або безпосередньо в ресторані «Маестро» щодня з 10 ранку до пізнього вечора.

З повагою,
адміністрація ресторану «Маестро».

Поділитися